Maçlar

18.00 – Fenerbahçe – Sepehan maçını canlı izle
18.00 – Hradec Kralove – Teplice maçını canlı izle
18.00 – Trabzonspor – Lokomotiv Tashkent maçını canlı izle
18.00 – Stoke City – TSV 1860 Munchen maçını canlı izle
18.00 – Aalborg – Midtjylland maçını canlı izle
19.00 – Paderborn – Maccabi Haifa maçını canlı izle
18.00 – SC Cambuur – PAOK maçını canlı izle
18.00 – Jablonec – Brno maçını canlı izle
18.00 – Pribram – Viktoria Plzen maçını canlı izle
18.00 – Maribor – Radomlje maçını canlı izle
18.20 – Sirius – Syrianska maçını canlı izle
18.30 – Cotonsport – ASEC Mimosas maçını canlı izle
18.30 – ASA Targu Mures – U. Cluj maçını canlı izle
18.30 – Zalgiris – Suduva maçını canlı izle
18.45 – Grasshoppers – Thun maçını canlı izle
18.00 – Cherno More – Ludogorets maçını canlı izle
19.00 – Fortuna Dusseldorf – Wigan maçını canlı izle
19.00 – Waasland-Beveren – Club Brugge maçını canlı izle
19.00 – Charnomorets Odessa – Olimpik Donetsk maçını canlı izle
19.00 – Sandnes – Strömsgodset maçını canlı izle
19.00 – Pogon Szczecin – Slask Wroclaw maçını canlı izle
19.00 – Hamburg – Wolfsburg maçını canlı izle
19.00 – Metta/LU – Jurmala maçını canlı izle
19.00 – Halmstad – Gefle maçını canlı izle
19.00 – Utrecht – Sporting Lizbon maçını canlı izle
19.00 – Litvanya – Letonya maçını canlı izle
19.00 – Heidenheim – Stuttgart maçını canlı izle
19.00 – Osnabrück – Energie Cottbus maçını canlı izle
19.00 – Flora Talinn – Narva maçını canlı izle
19.30 – Pecsi – MTK Budapest maçını canlı izle
19.30 – U. De Concepcion – Huachipato maçını canlı izle
19.30 – Videoton – Lombard Papa maçını canlı izle
20.00 – Leon De Huanuco – Cienciano maçını canlı izle
20.00 – Altach – Admira maçını canlı izle
20.00 – Neustadt – Salzburg maçını canlı izle
20.00 – Paraguay – Ekvador maçını canlı izle
20.00 – Rapid Vienna – Ried maçını canlı izle
20.00 – Belupo – NK Zagreb maçını canlı izle
20.30 – CSKA Moskova – FK Rostov maçını canlı izle
20.30 – FC Copenhagen – Nordsjaelland maçını canlı izle
21.00 – Velenje – Zavrc maçını canlı izle
21.00 – Rapid Bükreş – Steaua Bükreş maçını canlı izle
21.00 – Lierse – Oostende maçını canlı izle
21.00 – Real Madrid B – Guadalajara maçını canlı izle
21.00 – Cercle Brugge – Gent maçını canlı izle
21.00 – Estudiantes – Fiorentina maçını canlı izle
21.00 – Sion – St. Gallen maçını canlı izle
21.00 – Westerlo – Lokeren maçını canlı izle
21.15 – Slovacko – Slavia Prag maçını canlı izle
21.30 – Bayern Münich – Mönchengladbach maçını canlı izle
21.30 – Cracovia – Legia Warsaw maçını canlı izle
21.30 – Haladas – Ujpest maçını canlı izle
21.45 – Benfica – Ajax maçını canlı izle
22.00 – Zadar – Osijek maçını canlı izle
22.00 – Envigado – Tolima maçını canlı izle
22.20 – Joinville – Avai maçını canlı izle
22.20 – Ponte Preta – Vasco da Gama maçını canlı izle
22.20 – Atletico GO – Nautico maçını canlı izle
22.20 – Santa Cruz – Ceara maçını canlı izle
22.30 – Al Ahly – Sewe Sport maçını canlı izle
22.30 – Şili – Peru maçını canlı izle

23.00 – U. San Martin – Cajamarca maçını canlı izle
23.05 – Manchester United – Roma maçını canlı izle
23.15 – Rosario – Juventud Unida Universitario maçını canlı izle
00.00 – Sfaxien – Esperance Tunis maçını canlı izle
00.00 – New York Redbulls – Arsenal maçını canlı izle
00.00 – Huila – Itagui maçını canlı izle
00.30 – Criciuma – Vitoria maçını canlı izle
00.30 – Cruzeiro – Figueirense maçını canlı izle
00.30 – Santos – Chapecoense-SC maçını canlı izle
01.00 – Puebla – Veracruz maçını canlı izle
01.00 – Barnechea – U. Calera maçını canlı izle
01.00 – Brezilya – Arjantin maçını canlı izle
01.00 – Club America – Tijuana maçını canlı izle
01.10 – Real Madrid – İnter maçını canlı izle
01.30 – Cesar Vallejo – Sporting Cristal maçını canlı izle
01.30 – RCA Casablanca – Espanyol XI maçını canlı izle
01.30 – U. Autonoma – Junior maçını canlı izle
01.30 – Alianza Lima – Valencia maçını canlı izle
01.30 – La Equidad – Millonarios maçını canlı izle
02.00 – Toronto – Kansas City maçını canlı izle
02.15 – Boca Juniors – Atl. Huracan maçını canlı izle
02.30 – New England – Columbus maçını canlı izle
03.00 – San Antonio Silver Stars K – Indiana Fever K maçını canlı izle
03.00 – Sampaio Correa – Vila Nova maçını canlı izle
03.00 – Bahia – Internacional maçını canlı izle
03.00 – Tigres – Club Leon maçını canlı izle
03.00 – Chicago – Tottenham maçını canlı izle
03.30 – Venezuela – Uruguay maçını canlı izle
03.30 – U. Espanola – U. Catolica maçını canlı izle
04.00 – Pasto – Ind. Medellin maçını canlı izle
04.00 – Juan Aurich – U. Comercio maçını canlı izle
04.06 – Pachuca – Monterrey maçını canlı izle
05.00 – Phoenix Mercury K – New York Liberty K maçını canlı izle
05.00 – Jaguares Chiapas – Toluca maçını canlı izle

13 Temmuz 2014 Saat : 9:55
veli
devamını oku
 Son Yazılar FriendFeed

Maçı ara

Son Yorumlar